OFERTA PROJEKTOWA

Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą cały
proces inwestycji od uzyskania pozwolenia na budowę
do jej zakończenia.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Siedziba pracowni znajduje się w Lublińcu, gdzie wyspecjalizowana kadra realizuje projekty z zakresu budownictwa mieszkalnego.

Budynki wielorodzinne, domy, garaże, budynki gospodarcze, budynki inwentarskie, jak również obiekty wielorodzinne, użyteczności publicznej, obiektu budownictwa przemysłowego – hale magazynowe, produkcyjne, wraz z zapleczem socjalno-biurowo-handlowym, w konstrukcji stalowej, murowanej, żelbetowej monolitycznej i prefabrykowanej.
Firma jest wyposażona w odpowiednie zaplecze kadrowe oraz sprzętowe, przez co posiada konkurencyjną ofertę na lokalnym rynku, Dzięki współpracy z wieloma producentami oraz wykonawcami, gwarantujemy optymalne rozwiązania na każdą kieszeń.

OFERTA

W związku z różnorodnością opracowań projektowych wykonywanych przez naszą pracownie, indywidualnością potrzeb każdego klienta, stopniem skomplikowania oraz powierzonym zakresem prac, każdorazowo przeprowadzamy proces wyceny indywidualnie w celu dopasowania jak najlepszej oferty dla potrzeb naszych klientów.


KONTAKT

Analiza nieruchomości

Przed zakupem warto upewnić się czy na wymarzonej nieruchomości nie ma ograniczeń co do zabudowy, np. poprzez sieci kanalizacyjne, energetyczne czy tereny zalewowe. Dodatkowo przed przystąpieniem do inwestycji należy sprawdzić Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, lub wystąpić o wydanie Decyzji o Warunkach Zabudowy.

Nadzór inwestorski

Oferta skierowana jest głównie do osób i firm nie związanych z branżą budowlaną. Dzięki naszym usługą, otrzymacie Państwo gwarancję poprawnego wykonania projektowanych obiektów, zgodnie ze sztuką budowlaną, oraz obowiązującymi normami. Nadzór obejmuje zarówno wykonawców jak i projektantów.

Tworzenie modeli 3D obiektów

W zakresie oferty Pracowni Usługowo Projektowej A0 znajdą Państwo m.in. wykonywanie wizualizacji mebli. Grafiki z przestrzennymi bryłami umożliwiają zobrazowanie wszystkich stron danego produktu w dowolnej odsłonie kolorystycznej i materiałowej zanim jeszcze zostanie on wytworzony. Ponadto projekty tego typu mogą być wykorzystywane do celów reklamowych, publikacji na stronach internetowych oraz do druku w ulotkach i katalogach firmowych.

Tworzenie wizualizacji

Przed rozpoczęciem remontu watro sporządzić wizualizację, dzięki której zobaczymy efekt finalny jeszcze przed demolką. Pozwoli to na idealne dopasowanie do wymarzonego wnętrza. Zajmujemy się również projektami elewacji oraz aranżacjami kostki brukowej.

Wykonawstwo

Zapraszamy do zakładki pracownia usługowa, aby poznać ofertę związaną z pracami budowlanymi prowadzonymi przez naszą firmę budowlaną. Opcja zaprojektuj i wybuduj z jednym wykonawcą jest dostępna w naszej pracowni!